Ewa P.
Super! Działa bezproblemowo, wygląda super na palcu. Polecam
Andrea
Amazing Ring. Bought one for hubby too. Never got declined so far.
Piotr F.
Wszystko jest dopasowane
Julien-Manuel C.
Es war alles super von der Abwicklung her.
Der Pago funktioniert einwandfrei. Wurde im Alltag und Urlaub ausgiebig getestet.
Schade das in Deutschland immer noch einige Geschäfte keine Kreditkartenzahlung zulassen.
Frauke L.
Ich liebe diesen Ring. Die Einrichtung ist sehr einfach und das Bezahlen noch viel einfacher. Einfach eben die Hand ans Lesegerät und zack bezahlt. Kein kramen in der Tasche oder Handy raus suchen.
Ralf M.
Funktioniert super
Bernadeta O.
Obrączka super. Jednakże nie zawsze udaje się dokonać płatności czasami terminal jej nie czyta
Andrea E.
Die Einrichtung war supereinfach und das Bezahlen klappt prima
Jolanta M.
Wizualnie super ale jest problem z płatnością nie chce zaczytywać
Birgit R.
Ich komme mit dem Ring sehr gut klar.
Es ist sehr angenehm zu tragen und funktioniert in den allermeisten Fällen einwandfrei. Wenn nicht, liegt es meistens am Gerät.
Ich werde auch immer wieder überrascht gefragt, ob ich denn jetzt mit dem Ring bezahlt hätte. Dann entwickelt sich meist ein Gespräch, in dem ich eure Webseite weitergebe. Ich fand es auch toll, dass ich mir vorab durch die Probierringe in Ruhe darüber klar werden konnte, wo mir das Tragen des Rings am liebsten ist und welche Größe am Besten für mich ist. So spart man sich lästige Retouren.
Schön, dass es euch gibt.
Anna L.
Obrączka bardzo lekka i praktyczna oraz piękny kolor i łatwość podłączenia z kartą oraz łatwe płatności
Claudia N.
Ein toller Ring, funktioniert einwandfrei
Claudia N.
Toller Ring, funktioniert super. An der Kasse sind alle erstaunt
Natalia B.
jestem bardzo zadowolona, obrączka pełna swoją funkcje.
Anna L.
Obrączka jest super.
ALEKSANDRA W.
Wszystko sprawnie, bez problemów
Małgorzata G.
Jest ok ale nie zawsze można zapłacić. Niektóre terminale nie działają.
Garke B.
Gefällt mir sehr gut .
Monika K.
Piękna obrączka. Mega wygodna. Polecam.
Grażyna J.
Jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu!
Claudia R.
Ich liebe meinen Ring
Alicja N.
Jestem bardzo zadowolona z obrączki płatniczej
Silvia V.
Der Ring funktioniert fast überall. Allerdings nur mit Vimpay möglich gewesen.
Die Versuche über Curvevpay sind alle gescheitert und Hilfe hat man leider von dort nicht erhalten.Bis heute Identifikation nicht möglich.So musste ich auf eine zahlungspflichtige Version von vimpay umsteigen(die kostenlose ist eingeschränkt) um den Ring für meine Bedürfnisse zu nutzen und das ist sehr ärgerlich
Aneta K.
Bardzo ją lubię ale niestety nie da się nią zapłacić wszędzie. Nie wiem czy to kwestia starszych terminali płatniczysz czy może czegoś innego ale w wielu sklepach już wiem że nie da się zapłacić obraczką i muszę przygotować kartę.
Jolanta K.
pierścień działa prawidłowo
Anke S.
Super System
Funktioniert reibungslos
Diana F.
Ich bezahle mit dem Ring mittlerweile alles. Zum einen habe ich das Karten Wirrwarr nicht und meine Umsätze werden mir zur Kontrolle in der App angezeigt. Probleme gab es weder im Inland noch im Ausland. Einfach nur perfekt.
Anita D.
Obrączka jest solidnie wykonana i bardzo przydatna przy zakupach. Polecam ! ! !
Barbara M.
Wszystko w porządku
Ellen N.
Tolle Sache; ist sehr empfehlenswert. Der Ring funktioniert immer ❣️
Edith S.
Hat immer gut funktioniert, fast alle Leute waren fasziniert von dieser Möglichkeit zu zahlen. Mehrere meiner Bekannten wollen sich den Ring auch kaufen.
Manuela E.
Ich finde den Pago Pace Ring super. Man kann ihn sehr gut gebrauchen. Easy Handling.
Wiesław C.
Zakup dla małżonki. Wygoda w płatnościach bez konieczności korzystania z karty płatniczej fizycznej, zaskoczenie u niektórych osób sposobem płatności, odporność na warunki śodowiskowe (woda, piach itp).
Maria D.
zgodne z zamówieniem
Hanna T.
Delikatna, na palec pasuje idealnie, doskonale komponuje się z dłonią. Jestem zachwycona.
Grażyna J.
Bardzo wygodny i potrzebny produkt.
Jestem zadowolona choć nie wszędzie płatność pierścionkiem jest przyjmowana.
Mechthild H.
Alles prima!
Nichts zu beanstanden.
Danke für das tolle Produkt.
Jederzeit immer wieder gern.
Beata U.
Wspaniale pasuje na kciuk, jestem zadowolona. Trzeba obrączką poobracać, aby czytnik ją odczytał.
Andreea P.
Feels great, works perfect
Helga R.
Der Ring funktioniert überall. Ich habe beide Hände frei. Bin sehr zufrieden damit.
Katarzyna B.
Fantastyczny produkt zwalniający z myślenia o ładowaniu i konserwacji. Bardzo wygodny i elegancki. Koleżanki mi zazdroszczą. Jestem zachwycona.
Beata D.
Ogólnie bardzo fajna sprawa, tylko akurat moja obrączka nie może się połączyć z terminalami, bardzo rzadko się udaje niestety płatność zrealizować, przeważnie kończy się płatnością kartą, ponieważ zbyt długo się łączy
Claudia C.
Unauffällig, zuverlässig zu nutzen
Friederike G.
Perfekt, für zu Hause und auf Reisen
Dominika D.
Jestem zadowolona i to jak najbardziej polecam dla tych ktorzy nie lubia nosic ze soba portfela
Marco K.
Koppelen was snel gedaan. Betalen gaat goed.
Beate Ines K.
Best ever Entscheidung ---einfach immer ein Hingucker und erstaunte Gesichter ... so schön immer sein Geld dabei zu haben :) ich kann das nur jedem empfehlen !!!
Izabela Z.
Jest najpiękniejsza i bardzo ją lubię
Tobias B.
Reibungsloser Ablauf, schnelle Lieferung. Es sollte aber noch Ringzwischengrößen geben (0,5er Schritte). Produkt läuft einwandfrei.
Bianca Z.
Das erste Modell hatte einen material Fehler und wurde sofort kostenlos ersetzt. Super Kundenservice
Krystyna G.
Bardzo wygodne płacenie.
Marlena M.
Zakup znakomity! Polecam gorąco!
Anna M.
bardzo miły w noszeniu, praktyczny, polecam!
Pascal P.
Alles super geklappt, top
Magdalena K.
Świetny produkt. Mega wygodny w noszeniu. Póki co, niezawodny, no i ta wygoda w użyciu.
Magdalena B.
Delikatny, elegancko się prezentuje, wygodny. Trzeba się nauczyć w jaki sposób przykładać, niestety czasami są trudności z terminalem i nie odczytuje. Sam produkt ,świetny!!
Anna Z.
Ładny i praktyczny. Płatności przychodzą sprawnie. Lubie nie szukać portfela/telefonu w torebce przy szybkich płatnościach, np. za kawę. Polecam
Justyna A.
Generalnie wygodne, ale w przypadku różnych urządzeń zbliżeniowych obrączkę płatniczą należy zbliżyć w innych miejscach.
Marliese E.
Alles klappt gut, bin zufrieden
Doris S.
Dies ist der zweite Pago in der Familie und wir sind restlos begeistert! Die Installation hat jeweils nur 5 Minuten gedauert, dann konnte es sofort losgehen. Wir finden den Ring eine ganz grossartige Idee!
Małgorzata G.
Jest super.nie trzeba pamiętać o karcie.Platnosci sprawnie przechodzą.
Aneta W.
Bardzo dziękuję za wymianę obrączki, otrzymałam taką możliwość ponieważ poprzednia była za duża. Wymiana
przebiegła bardzo sprawnie i już teraz mogę cieszyć się z zakupu. Obrączka jest świetna i szczerze polecam
Maria O.
kolor i rozmiar są ok....
Marcin D.
Świetna biżuteria i urządzenie w jednym. Praktyczne, wygodne i "portfel" zawsze pod ręką.
Marzena M.
Bardzo funkcjonalny wygodny gadżet. Można nosić cały czas nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu .nie zarysowuje się .nie przeszkadza na palcu.wygląda jak biżuteria.
Wodoodporny i wytrzymały .Płatność tą obrączka jest błyskawiczna i bezproblemowa..
iwona B.
Obrączka wygląda bardzo fajnie jeszcze do końca nie nauczyłam się z niej korzystać
Beata K.
Jest naprawdę słodka - różowa, uwielbiam ją nosić i płacić nią, ma jednak jeden mankament, aby nią zapłacić trzeba ja ściągnąć z palca i przyłożyć do czytnika w żadnej innej pozycji nie działa ( wypróbowane - wielokrotnie). Mimo to polecam ją każdemu; jest piękną ozdobą palca. Jestem na TAK
Paulina Ż.
Początkowo gdy przyszła moja obrączka wydawała mi sie zaduza jednak wolę ciut luźniejsza na codzień bo pracuje w handlu i często puchną mi dłonie po całym dniu. Ale to jest sztos !!! Nie rostaje sie z nią nawet do kąpieli z karty tradycyjnej korzystam sporadycznie bo poczułam luksus i wygodę mając obrączkę na palcu, polecam zdecydowanie jesli sie wahasz to nie trac czasu!!!
Bożena M.
Bardzo ułatwia życie, nie muszę szukać karty w torebce, jestem bardzo zadowolona
Bogna H.
Bardzo przydatny gadżet
Bożena A.
Jestem bardzo zadowolona
URSZULA M.
Wygodna.
Działa prawie wszędzie ( Biedronki nie obsługują).
Zakupy warzyw na "ryneczku" bez problemu.
Wodoodporna.
Jestem zadowolona.
Anna K.
Narazie obrączka dobrze się sprawuje chodź nie we wszystkich terminalach można nią zapłacić ale i tak jestem zadowolona
Lilianna W.
Super sprawa, nie musze martwić się że zgubię kartę i że są tam moje dane. Do tego obrączka stylowa i wodoodporna. Wiele osob czase dziwi się jak ja płacę :) Polecam każdemu.
Monika N.
Super się prezentuje, efekt obrączki przepiękny. Spełnienia oczekiwania.
Sylwia Z.
Wygląda bardzo elegancko
Alicja K.
Pierscien fajny, nie jest gruby i ma bardzo subtelny kolor różu.
Beata J.
Bardzo Wygodna i niezawodna
Małgorzata S.
Leży idealnie, Łatwo się używa. Spełnia swoje zadanie.
Kacper J.
Dziękuje zespołowi PAGOSPACE za pomoc w wymianie obrączki! Proces przebiegł bardzo szybko i przyjemnie, napewno to nie ostatni raz kiedy zakupujemy jakikolwiek produkt tej firmy
Maria W.
Trochę zabawy podczas podpinania karty poza tym ok
Markus H.
Dies ist schon der dritte Ring für uns. Er funktioniert prima und bisher haben wir noch nie einen „Ausfall“ gehabt. Tolle Sache. Wir haben verschiedene Ringe um für jede Klamotte gerüstet zu sein.
Grzegorz A.
Wszystko w porządku, sprawna realizacja
Alicja G.
Obrączka działa prawidłowo. Polecam!
Agnieszka Ś.
Ładne zgrabne funkcjonalne